Zobacz

Co oferujemy

offer1

Doświadczona kadra

Nasi instruktorzy mają wysokie umiejętności tworzenia środowiska, w którym nauka jest zabawna, wciągająca i interesująca dla wszystkich podopiecznych. Przygotowują odpowiednie rozwojowo programy, które wspierają aktywne uczenie się i promują postępy dzieci we wszystkich obszarach rozwojowych. Wraz z rozwojem edukacji wczesnoszkolnej rozwinął się również nasz kreatywny program zajęć, włączający najnowsze badania i najlepsze praktyki oraz uwzględniający potrzeby każdego dziecka.

Amerykański program zajęć

Korzystamy z wymagającego programu zajęć, opracowanego w Stanach Zjednoczonych i dostosowanego do naszego międzynarodowego grona studentów. Śledzimy ciekawe, kompleksowe, oparte na badaniach zasoby programowe. Starannie zaplanowany, oparty na zabawie program zajęć czerpie zarówno z perspektywy Montessori, jak i edukacji tradycyjnej, zapewniając uczestnikom strukturę i rutynę, a jednocześnie zachęca do twórczej ekspresji i rozwoju wyobraźni.

offer2
offer3

Międzynarodowe

Fundacja IPW ma program zajęć skupiający się na obywatelach świata. Uczymy międzynarodowej kultury, historii i perspektyw, a te charakterystyczne cechy sprawiają, że dzieci w IPW dowiadują się, że istnieje zróżnicowany, wielonarodowy Świat, nie tylko ich własny kraj i kultura. Inspirujemy zamiłowanie do nauki i międzynarodowości.

Wartościowe otoczenie

IPW to przyjazne miejsce dla rodzin i dzieci; inspirujemy intelektualnie, twórczo, emocjonalnie i fizycznie. Nauka w Fundacji IPW oparta jest na projektach i uczeniu się przez zabawę, aby budować pewność siebie, kreatywność i umiejętności krytycznego myślenia oraz promować uczenie się przez całe życie. Fundacja IPW zapewnia troskliwe, opiekuńcze środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać się społecznie i intelektualnie, aby stać się pewnymi siebie i kreatywnymi jednostkami.

offer4
circle_2
Aktualne

Czesne

TIGGERS (2-3 lata)        2500 PLN
FISH (3-4 lata)               2400 PLN
OWLS (5-6 lat)               2400 PLN

Czesne należy uiszczać pierwszego dnia każdego miesiąca, przy czym pierwsza wpłata jest w sierpniu, ostatnia w czerwcu (zarówno pierwsza, jak i ostatnia rata są po obniżonej stawce ze względu na przerwę letnią). Aby wyświetlić kalendarz, kliknij tutaj.

Informacja Bankowa:
FUNDACJA KULTURY I EDUKACJI
MIĘDZYNARODOWEJ / IPW
MILLENNIUM BANK:
78 1160 2202 0000 0003 6570 9479
NIP: 5213674311

W ramach czesnego:

  • Amerykański program zajęć
  • Wszystkie zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim
  • Opieka rozszerzona oferowana bez dodatkowych kosztów (14:30-17:30)
  • Dwie zdrowe przekąski dziennie
  • Lekcje gimnastyki, lekcje sztuki, lekcje teatru, lekcje tańca/muzyki, wprowadzenie do lekcji muzyki, lekcje gotowania, biblioteka

Dodatkowo

Organizujemy zajęcia fakultatywne i kluby sportowe odbywające się podczas Opieki Rozszerzonej, takie jak: Taekwondo, Gitara, Zumba, piłka nożna (dodatkowo płatne za te zajęcia).

Ważne

  • Wszyscy uczestnicy, instruktorzy i personel są objęci ubezpieczeniem WARTA przez cały rok szkolny
  • Dla rodzin posiadających więcej niż jedno dziecko uczęszczające do IPW obowiązuje 10% rabatu lub 10% rabatu na opłaty uiszczane za cały rok z góry, nie później niż 20 sierpnia
  • Przy przyjęciu dziecka pobierana jest bezzwrotna opłata rejestracyjna: 1500 zł
Jak dołączyć

Krok po kroku

Wymagane

Dokumenty


Przed rozpoczęciem pierwszego dnia w Fundacji IPW musimy mieć skompletowaną następującą dokumentację dotyczącą dziecka.

Proszę pobrać, wydrukować, wypełnić i podpisać.

Formularz zgłoszeniowy

Formularz badania lekarskiego

Medyczny formularz ratunkowy

Kwestionariusz medyczny

Formularz zasad i procedur

Formularz dotyczący COVID-19

Formularz udostępniania zdjęć

Formularz odbioru dziecka

Skontaktuj się

Masz pytania?
Zadzwoń lub odwiedź nas.

+48 228430964

ul. Kalatówki 24, Warszawa

kontakt-fb

Poniedziałek – Piątek:
08:00 – 17:30